Bursa asansörlü evden eve nakliyat 2017-07-18T12:26:38+00:00

Bursa asansörlü evden eve  nakliyat  

Bursa asansörlü  evden eve nakliyat ihtiyacınız mı var ? Bu gün en doğru adrestesiniz.Star nakliyat olarak eşyalarınızı taşımaya talibiz. Peki bu taşıma işlemini nasıl gerçekleştiriyoruz.

İnsan hayatında nakliyat ihtiyacı için  çeşitli sebepler var. Bunlardan birkaçı tayin , yeni bir ev  , kira artışı veya iş hayatı değişiklik sebebi ile taşınma ihtiyacı olsa gerek. Bu evden eve nakliyat da en keyifli olanı yeni bir ev sahibi olmak olsa gerek .

Evden eve nakliyat nasıl gerçekleşir ?

Korkularınızı bir yana bırakın .Biz  Star  asansörlü evden eve nakliyat olarak sizinle birlikte işinizi kolaylaştırmak için buradayız. Bundan sonra eviniz taşınıncaya kadar profesyonel bir firma ile çalışmanın getirdiği rahatlıkla hizmet alacaksınız.

Bizim bir elamanımız var adına expertiz de diyoruz. İşe onla başlamak gerekiyor. Biraz güler yüzlü bir arkadaş , size yardım edecek kişi o aslında tam bir koordinatör. Evinize misafir kabul eder misiniz bilmem ama bu misafir sizi ziyarete gelmeli bizce. Tabi ki telefonda da size yardımcı olacaktır.

Evden eve nakliyat bursa fiyatları ? 

Ezpertiz Mehmet öncelikle Adresinize ulaşır. Daha sonra taşınacak evin konumu , taşınacak evin eşya durumu , paketlemenin kim tarafından yapılacağını , sözleşme imzalamasını yerine getirir. Evden eve nakliyat bursa fiyatları konusunda size net fiyat verir.

Bursa asansörlü Evden eve nakliyat da fiyat yapısı itibarı ile Star nakliyat en iyi taşımayı en iyi fiyata yapan bir firma olarak ün salmıştır. Müşteri yorumlarından bu konuda bilgi alabilirsiniz.

Hangi eşyalar Asansörle taşınmaktadır ?

star asansörlü nakliyat

    Bursa  asansörlü evden eve  nakliyat

Bursa da asansörle taşıma teknik bir iştir. Asansörün kurulacağı zeminin uygun olması , çalışmasına mani elektrik teli gibi sorun teşkil edecek problemlerin olmaması gerekir. Daha sonra asansör kurulduğunda genel olarak her türlü eşya asansörle taşınabilir . Buzdolabı , beyaz eşyalar , dolaplar ve diğer bütün aksesuarlar. Tabi ki bazı eşyaların taşımaya uygun hale getirilmesi de gereklidir. Sökülmesi gereken mobilyalar ,bünyemizde bulunan mobilya ustalarınca uygun şekilde sökülmektedir .

Bursa Asansörlü evden eve nakliyat da Paketlemenin Önemi :

Paketleme hiç şüphesiz doğru yapılmalıdır. Doğru yapılan bir paketleme eşyalarınızın ömrünü uzatır. Yanlış yapılırsa ise çizilme ve kırılma gibi sorunlarla karşı karşıya kalmanız mümkün olacaktır. Biz star nakliyat olarak üç katlı kalın paketleme ürünleri kullanarak müşterilerimize en doğru hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Nakliye firma tavsiyesi :

Star Nakliyat olarak size ilk tavsiyemiz çalışacağınız firmayı araştırmanız olacaktır. Bilindiği gibi bir çok kişi bir heyecan ile sektör değiştirmekte buda her sektörde olduğu gibi evden eve de de sorunlar yaratmaktadır . Nakliyat işini öğrenmek için geçen süre içerisinde yüzlerce mağdur söz konusu olmakta keşkeler ön plana çıkmaktadır. Genelde müşteri kazanayım diye ucuz verilen fiyatlar söz konusu olmaktadır. Mazotun litresi belli , personelin ücreti , araç masrafı derken oluşan giderin altında verilen fiyatlar kimseye yaramamakta. Taşıyan para kazanmadığı gibi , taşıtan da eksik ve sorunlu  hizmetten dolayı mağdur olmaktadır.

Bursa Asansörlü evden eve nakliyat da Sözleşme ve Sigortanın önemi :

Atalarımız anlatılan bir hikayesi vardır. Sen ….sağlam kazığa bağla o kaçarsa kaçsın . Herhalde sözleşme ve sigortayı bulanlar ilk bundan esinlenmiş olmalılar. Eviniz taşınacak ama kime , hangi firmaya.

-Biz o gün geliriz.

-Ya gelmezseniz ?

-Peki geldiniz oldu da bir musibet  ,kaza meydana geldi .Şimdi ben ne yapacağım ?

İşte bu durumlara düşmemek için öncelikle Nakliyat sözleşmesi mutlaka imzalanmalı ve aynı güne ait eşyaların  sigortalanması da yapılmalıdır.

Bu işlem iki tarafı da güvence altına alarak oluşabilecek her türlü sorunda çözümü kolaylaştıracaktır.

Bursa asansörlü nakliyat hizmet bölgelerimiz:

Bursa nilüfer asansörlü evden eve nakliyat  ,Osmangazi asansörlü evden eve nakliyat , Kestel asansörlü evden eve nakliyat , İnegöl asansörlü evden eve nakliyat  , gemlik asansörlü evden eve nakliyat olmak üzere Bursa asansörlü evden eve nakliyat olarak tüm il ve ilçelerimizde hizmet ediyoruz.