Bursa Nakliyat firması 2017-07-15T21:44:47+00:00

Project Description

Bursa nakliyat firması

bursa nakliyat firması

Bursa Nakliyat Firması
Bursa da nakliyat yapan bir çok firma mevcut. Günümüz teknolojisi , asansör ve paketleme gibi gereklilikleri işine değer veren her firma hizmetine dahil etmek zorunda. Fakat Farklı olmak hizmeti öncelikle müşteri için değil , kendimiz için yapmaktan geçiyor.
Bursa da eşyalarınızı taşırken ister evden eve ister ise ilden ile olsun ”Biz kendi evimizi Taşıyoruz.” İnsan kendi evini taşırken ne kadar itina ediyorsa , biz daha fazla itina ve tam bir profesyonellik içerisinde hizmet ediyoruz.

Taşıdığımız sadece bir kaç kanepe , ocak , masa değil .Asıl taşıdığımız Hayatın kendisi. ANILARIMIZ. Bu sebeple onlara gelecek en küçük bir zarar bizleri üzer.Hayatımızda evimizin taşımak zorunda olduğumuz çeşitli sebepler vardır. Bu sebepler oluştuğu zaman öncelikle iyi bir firma ararız. Sizde Şu an En Doğru Yerdesiniz. Star Nakliyat da. Bursa Nakliyat firması.

Evden eve nakliyat da taşıma öncesi yapılması gerekenler:

Bursa evden eve nakliyat aşamaları nelerdir ? 

Star Nakliyat olarak Öncelikle 17 yıllık tecrübemiz , profesyonel hizmetimiz ve güler yüzlü personellerimiz ile müşterilerimizi karşılıyoruz.. Müşterimizden gelen talep sonrasında öncelikle keşif yapmaktayız.

Evden eve nakliyat da birinci aşama planlama :

Evden eve taşımada uzman personelimizce expertiz hizmeti sunulmaktadır. Planlama nakliyatın doğru yapılması için en önemli aşamayı oluşturur. Bu aşamada zaman  ,yer ve eşyaların tespiti yapılır.

Evden eve nakliyat da ikinci aşama sözleşme :

Evden eve taşımanın Bursa Nakliyat firması  da ikinci aşaması sözleşmenin imzalanması ve sigorta poliçesinin tamamlanarak imzalanması ile devam eder.

Evden eve nakliyat da paketleme aşaması :

Son olarak taşıma günü eşyaların  paketlenmesi ve asansör yardımı ile Bursa nakliyat firması olarak ev taşımasının yerine getirilmesi ile son bulur.

Bursa evden eve nakliyat firması olarak , Öncelikle taşıma yapılacak gün ve saat de personellerimiz , aracımız ve asansörümüz taşıma yapılacak ev veya iş yerimizde hazır bulunurlar. Daha sonra personellerimiz eşyaların ambalajlanmasını gerçekleştirmektedir. Paketleme profesyonel elamanlarımız tarafından gerçekleştilirmektedir. Hangi eşya nasıl paketlenmektedir konulu yazımızı incelemenizi öneririz.
Ambalajlama bitiminden sonra asansörle (balkon vb ..uygun olan yerden) taşıma işlemi gerçekleştirilir.
Daha sonra yeni evimize aynı şekilde eşyaların güvenle ulaşması gerçekleştirilmektedir.

Bursa Evden eve nakliyat hizmet Bölgelerimiz.

Bursa evden eve nakliyat olarak ister Evden Eve Olsun isterse İller arası taşımacılık hizmeti olsun eşyalarınızı güvenle taşıyoruz.

  • Bursa merkez
  • inegöl
  • osmangazi
bursa nakliyat firması 2

Hizmet Bölgemiz

Araç Sayısı 7
Personel Sayısı 25
İşyeri Sayısı 2
Asansör Sayımız 7

 Biz Açığız

8:00 – 22:00
Cumartesi 8:00 – 22:00
Pazar 9:30 – 20:00

  +0531 950 45 58

  Ofisimiz / LOCATIONS

ADRES :  Bursa yeşilova mahallesi hacı sok.no:22 Osmangazi/Bursa
CEP :       0531 950 45 58

AVADA IT

Fusce ut ipsum tincidunt, porta nisl sollicitudin, vulputate nunc. Cras commodo leo ac nunc convallis ets efficitur.

RECENT TWEETS

CONTACT US

  • 12345 North Main Street,
    New York, NY 555555
  • 1.800.555.6789
  • support@yoursite.com