İnegöl evden eve nakliyat 2017-07-01T13:32:50+00:00
inegöl evden eve nakliyat

İnegöl evden eve nakliyat

İnegöl Evden Eve Nakliyat

İnegöl Evden Eve Nakliyat firması Star Nakliyat olarak 2000 yılından bu güne ev taşımada tavsiye edilen en iyi firma olarak hizmet etmeye devam ediyoruz.

İnegöl bulunduğu konum ve güçlü mobilya sanayisi ile Türkiye de herkes tarafından bilinen ilçelerimiz arasında yer almaktadır. Yıllık olarak düzenlenen fuarlar ve müşterilere verdiği bir çok ayrıcalıklar değerlendirildiğinde üretici firmaların ve müşterilerinin buluşma noktası da olmuştur.

İnegöl ilçesinde ister ilden ile ister ilçe içi ev taşıması , iş yeri taşıması ve sadece eşyaların kısmi taşınması olsun Star Nakliyatı aramanız yeterli olacaktır.

İnegöl evden eve nakliyat nasıl yapılmaktadır ? 

İnegöl ilçemizde sizden gelen talep sonrasında Ücretsiz Experimiz sizi ziyaret ederek yerinde taşıma ile ilgili faaliyet planlamasını yapar. Bu ev nakliyat planlamasında asansör kullanılıp  kullanılmayacağı , Sigortalama , paketleme ve diğer konularda bilgi verir.

Evden Eve Nakliyat Ücret Hesaplama : 

Bursa ili veya İnegöl ilçesi olsun evden eve nakliyat ücreti hesaplar iken ;

  • Nakliyat mesafesi,
  • Asansör kullanılması ,
  • Evinizin kaçıncı katta bulunduğu,
  • paketleme ,

gibi faktörler göz önünde bulundurularak fiyat belirlenmektedir. Star nakliyat olarak İnegöl ilçemiz için en iyi fiyat , en yüksek kalite prensibi ile hareket ediyoruz.

İnegöl Evden eve nakliyat da sigorta : 

Evden eve nakliyat da sigorta işlemi tarafımızdan anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri vasıtası ile yerine getirilir. Sigortanın taşıma gününe ait olması gerekir. Şayet taşımada istem dışı zarar oluşursa sigorta şirketleri tarafından zarar karşılanmaktadır. Bu konudaki police de belirtilen hususlar geçerli olup , her müşterimizin policeyi tam anlamıyla okumasını tavsiye ederiz.

İnegöl evden eve nakliyat da asansörlü taşıma :

Asansörlü taşıma için taşınacak yerin çok yokuş olmaması , asansör kurulabilmesinin ve güvenliğinin oluşması gereklidir. Şayet bu hususlar yerine getirilmiyorsa asansör kurulmaz.

İnegöl evden eve nakliyat paketleme : 

Paketleme ve ambalajlama eşyaların taşınmasında önem arz eder. Taşıma esnasında çizilme , kırılma gibi durumların önüne geçmek doğru paketleme sayesinde olabilmektedir.

Yine paketleme de kullanılan malzemeler kaliteli olmak zorundadır. Paketleme , ambalajlamanın nasıl yapılması gerektiği hakkında ki yazımızı inceleyebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz .Firmamızca paketleme profesyonel olarak yapılmaktadır.

Star nakliyat olarak İnegöl Şubemizde hizmetimiz sunmaya devam ediyoruz.

İnegöl evden eve nakliyat da  güven , profesyonellik ve daha fazla hizmet STAR nakliyat da sizlerle.